title

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Numer: StPr/20/1981
OBOWIĄZKI:
Sprzątanie pomieszczeń w obiektach Bielskiego Pogotowia Ratunkowego w Szczyrku. Praca od poniedziałku do piątku (sporadycznie w soboty) w godz. 7.00-15.00 w pełnym wymiarze czasu pracy. Istnieje możliwość świadczenia pracy w 3/4 wymiaru czasu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Wymagane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, dyspozycyjność, rzetelność i dokładność w pracy. Mile widziane wykształcenie zawodowe oraz doświadczenie w pracy na proponowanym stanowisku.

Miejsce pracy:

Bielsko-Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej