title

Sprzątaczka

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Sprzątaczka
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/21/0268
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie: podstawowe; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku; zakres obowiązków: sprzątanie domków kempingowych, toalet na polu namiotowym i przy plaży, sprzątanie pomieszczeń socjalnych, biurowych pracowników; jedna zmiana; miejsce pracy:Ośrodek Wypoczynkowy Czechowice; praca także w dni wolne w okresie 01.04 do 30.09.2021; praca na cały etat od 01.04-20.09.2021r, później na 1/2 etatu od -01.10 do 31.03.2022r z wynagrodzeniem 1440,00-1700,00 zł brutto
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pozostałe pomoce i sprzątaczki biurowe, hotelowe i podobne
Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

2 880 - 3 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach