title

Sprzedawca / doradca klienta

Ogłoszenie numer: 4218152, z dnia 2021-02-17

Firma STEMAR to młody, dynamiczny zespół, który tworzy 7 punktów sprzedaży bielizny na terenie Żor, Rybnika i Wodzisławia Śląskiego. Działamy na lokalnym rynku od 21 lat stale poszerzając naszą oferte sprzedaży. Produkty, które można znaleźć w naszych sklepach to świetne gatunkowo, trwałe wyroby głównie polskich producentów.

Miejsce pracy: śląskie / Rybnik, Wodzisław Śląski, Żory

Opis stanowiska

  • miła i profesjonalna obsługa klienta
  • sprzedaż i praca z produktem
  • profesjonalny brafitting
  • dbanie o czystość w salonie i ekspozycje produktów
  • obsługa dostaw towaru

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • brak nałogów
  • chęć do pracy i pozytywne nastawienie
  • wykształcenie min. średnie

Oferujemy

  • umowa o prace
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zakupy na preferencyjnych warunkach
  • prace w miłej atmosferze i młodym, dynamicznym zespole