title

Sprzedawca / kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie
Sprzedawca / kasjer
Miejsce pracy: Czarków
Numer: StPr/20/0600
OBOWIĄZKI:
zasady bezpieczeństwa i higieny pracy w sklepie, zapoznanie się z grupami towarowymi i kodami, zapoznanie się z obsługą kasy fiskalnej, samodzielna praca na stanowisku kasowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

wykształcenie zawodowe lub średnie, ukończona szkoła handlowa.

Miejsce pracy:

Czarków


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

MOUNTAIN WAREHOUSE Polska Sp. z o.o.

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Bielsko Biała - Galeria Sfera I

Dodane: dzisiaj
zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta, dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru (visual merchandising) zgodną ze standardami marki. Oferowany wymiar...

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Będzin

Dodane: dzisiaj
Obsługa klientów sklepu, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego. Praca na dwie zmiany w godzinach od 9:00 do 17:00 oraz od 12:00 do 19:00.Wymagania inne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: dzisiaj
- Dbanie o poprawne saldo kasy, obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych, rozliczanie środków płatniczych, wydawanie reszty, obsługa klientów,...