title

Sprzedawca - kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Sprzedawca - kasjer
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/1280
OBOWIĄZKI:

wykładanie towaru na półki, dbanie o czystość stanowiska pracy, obsługa klienta i kasy fiskalnej

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Kasjer/sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: wczoraj
Praca fizyczna, bezpośrednia obsługa klienta, wykładanie towaru, dbałość o estetykę działu Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe oraz...

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Czeladź

Dodane: wczoraj
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, dokładanie kurczaków, surówek, obsługa klienta, sprzątanie lokalu na koniec pracy, smażenie frytek. Wymagania konieczne:...

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Zabrze

Dodane: wczoraj
sprzedawca (branża ogólnospożywcza).Równoważny system pracy, 2 zmiany (6.00-10.00, 14.00-18.00), co druga sobota 6.00-14.00. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...