title

Sprzedawca (mała gastronomia)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/0485
OBOWIĄZKI:
sprzedaż lodów, gofrów, zapiekanek (mała gastronomia).Praca w godzinach 11.00-19.00, również w weekendy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: książeczka Sanepidowska

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, komunikatywność, mile widziane doświadczenie w handlu lub małej gastronomii

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu