title

Sprzedawca - stażysta

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Miejsce pracy: Racibórz
Numer: StPr/21/0296
OBOWIĄZKI:
Wykształcenie średnie. Obsługa komputera.Osoba mogąca dźwigać cięzkie przedmioty
Miejsce pracy:

Racibórz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Zobacz podobne oferty

Wurth Polska Sp. z o.o.

Sprzedawca w specjalistycznym sklepie Würth

Lokalizacja: śląskie / Bytom

Dodane: dzisiaj
Twoje zadania: Profesjonalne doradztwo techniczne oraz aktywna sprzedaż klientom Rzetelne prowadzenie dokumentacji magazynowo - sprzedażowej Optymalne planowanie...

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Obowiązki: Zatrudniona osoba, będzie odpowiada za obsługę klienta i doradzanie przy wyborze produktów na określonym dziale. Oczekiwania: Doświadczenie w handlu...

Netto Sp. z o.o.

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Ruda Śląska, ul. Wojciecha Korfantego 51

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej...