title

Sprzedawca w branży spożywczej

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Miejsce pracy: Pietrzykowice
Numer: StPr/21/0912
OBOWIĄZKI:

przyjmowanie dostaw artykułów spożywczych do punktu sprzedaży; przygotowywanie artykułów spożywczych do sprzedaży, ich eksponowanie i oznaczanie; składowanie towarów w punkcie sprzedaży z zapewnieniem odpowiednich warunków przechowywania; kontrolowanie jakości artykułów spożywczych przeznaczonych do sprzedaży; obsługiwanie klientów zgodnie ze standardami zapewniającymi jakość; zawieranie transakcji sprzedaży i wydawanie dokumentów z nią związanych; dokonywanie rozliczeń finansowych po zakończonej pracy łącznie z zabezpieczaniem utargów; organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż., ergonomii, ochrony środowiska i systemu HACCP.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Pietrzykowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu