title

Sprzedawca w stacji paliw

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Sprzedawca w stacji paliw
Miejsce pracy: Herby
Numer: StPr/22/1129
OBOWIĄZKI:

sprzedaż w stacji paliw, obsługa klienta

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
Uprawnienia: Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Miejsce pracy:

Herby


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Kasjer - sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Sosnowiec

Dodane: dzisiaj
obsługa klienta, ekspozycja towaru Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania inne: wykształcenie średnie

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Sprzedawca materiałów budowlanych

Lokalizacja: śląskie / Żywiec

Dodane: dzisiaj
Obowiązki: Zatrudniona osoba, będzie odpowiada za obsługę klienta i doradzanie przy wyborze produktów na określonym dziale. Oczekiwania: Doświadczenie w handlu...

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Ustroń

Dodane: wczoraj
obsługa klienta, komputera, kasy fiskalnej, robiebie zamówien, wystawianie faktur Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak Wymagania...