title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Cieszyn
Numer: StPr/20/1213
OBOWIĄZKI:
obsługa klientów w sklepie spożywczym, wykładanie towaru, obsługa kasy fiskalnej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Uprawnienia: Książeczka sanitarna

Miejsce pracy:

Cieszyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Fielmann Sp. z o.o.

Sprzedawca (k/m)

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Dodane: wczoraj
Jeżeli chcieliby Państwo doradzać klientom rzetelnie i kompetentnie, na pewno warto podjąć pracę wfirmie Fielmann.   Fielmann oferuje Państwu: znakomite...

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Ruda Śląska

Dodane: 2020-11-27
wykładanie towaru, sprzedaż, sprzątanie, obsługa kasy fiskalnej, obsługa stoiska mięsnegoWymagania konieczne: Zawód: Sprzedawca* (wymagany staż - lata: 0,...

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Kasjer - sprzedawca w sklepie spożywczym

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: 2020-11-27
Wykształcenie dowolne, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego, książeczka senepidowska. Charakterystyka pracy: sprzedaż i wykładanie towarów, obsługa...