title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/20/1004
OBOWIĄZKI:
zapoznanie się z programem, realizacja zamówień, obsługa klienta, obsługa sprzedaży internetowej, oferta przeznaczona dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: komputer - obsługa

Wymagania inne:

predyspozycje handlowe, łatwość nawiązywania kontaktów z klientem

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu