title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Sprzedawca
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/20/0683
OBOWIĄZKI:
sprzedawca
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Zobacz podobne oferty

By Dziubeka Biżuteria Modowa

Sprzedawca w sklepie firmowym By Dziubeka

Lokalizacja: śląskie / Tychy

Dodane: dzisiaj
Jeżeli: interesujesz się modą i biżuterią, masz w sobie dużo energii, potrafisz zapewnić wysoki poziom obsługi klienta, cechuje Cię otwartość i...

Netto Sp. z o.o.

Kasjer / Kasjerka

Lokalizacja: śląskie / Jaworzno, ul. Dąbrowska 7

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Wynagrodzenie zawsze na czas Zatrudnienie w formie umowy zlecenia Liczbę godzin pracy dostosowaną do Twoich potrzeb W pełni wyposażone...

Fielmann Sp. z o.o.

Sprzedawca (k/m)

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Jeżeli chcieliby Państwo doradzać klientom rzetelnie i kompetentnie, na pewno warto podjąć pracę wfirmie Fielmann.   Fielmann oferuje Państwu: znakomite...