title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Koniecpol
Numer: StPr/20/2064
OBOWIĄZKI:

obsługa kasy fiskalnej,obsługa klientów,zamawianie i przyjmowanie towaru,utrzymywwanie porządku w miejscu pracu i jego obrębie,ekspozycja towarów, wykonywanie poleceń pracodawcy (oferta GCP Koniecpol)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Miejsce pracy:

Koniecpol


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

COLOP Polska Sp. z o.o.

Sprzedawca w Biurze Obsługi Klienta

Lokalizacja: śląskie / Bytom

Dodane: dzisiaj
miejsce pracy: Bytom Opis stanowiska: Nadrzędnym zadaniem pracownika BOK będzie telefoniczna sprzedaż towarów będących w ofercie handlowej Spółki, utrzymywanie...

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: dzisiaj
Obowiązki: Zatrudniona osoba, będzie odpowiada za obsługę klienta i doradzanie przy wyborze produktów na określonym dziale. Oczekiwania: Doświadczenie w handlu...

AGATA Spółka Akcyjna

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Dodane: dzisiaj
Do głównych obowiązków na tym stanowisku będzie należało: Zapewnienie najwyższego poziomu standardu obsługi Klienta, Realizacja sprzedaży, Utrzymywanie...