title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Sprzedawca
Miejsce pracy: Cieszyn
Numer: StPr/21/0013
OBOWIĄZKI:

Sprzedawca

Miejsce pracy:

Cieszyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Sprzedawca w dziale budowlany

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: dzisiaj
Obowiązki: Zatrudniona osoba, będzie odpowiada za obsługę klienta i doradzanie przy wyborze produktów na określonym dziale. Oczekiwania: Doświadczenie w handlu...

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Eurocash Serwis

Sprzedawca - Fakturzysta

Na tym stanowisku zapewniamy: umowę o pracę na 3/4 etatu praca zmianowa pon-pt 6-18 co trzecia sobota 6-13 możliwość rozwoju oraz awansu stabilne zatrudnienie w...