title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0662
OBOWIĄZKI:
Sprzedawca w sklepie z asortymentem odzieżowym
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Wymagania inne:

predyspozycje do handlu, dobry stan zdrowia

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie