title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Rybnik
Numer: StPr/21/0786
OBOWIĄZKI:
Obsługa klientów, prezentacja samochodów oraz ich wycena, spisywanie umów z klientami.Zainteresowane osoby zarejestrowane w PUP Rybnik powinny zgłosić się do swojego doradcy klienta po skierowanie do pracodawcy. Refundacja w ramach stażu.
Miejsce pracy:

Rybnik

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Zobacz podobne oferty

Lajkonik. House of Bakery

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: dzisiaj
Do Twoich obowiązków będzie należało: przyrządzanie kanapek oraz napojów zgodnie z recepturami oraz Naszymi standardami, obsługa Naszych Gości, dbanie o...

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Kasjer - sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

sprzedaż w sklepie ogólnospożywczym Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Uprawnienia: doświadczenie praktyczne (wymagany staż - lata: 0,...

Netto Sp. z o.o.

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Łodygowice, ul. Żywiecka 79

Dodane: wczoraj
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej...