title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Biała
Numer: StPr/21/0355
OBOWIĄZKI:

obsługa klientów

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Biała

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Zobacz podobne oferty

SMYK S.A.

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Czeladź

Dodane: dzisiaj
OFERUJEMY: wiedzę rozwijamy umiejętności zapewniamy wyzwania budujemy karierę OCZEKUJEMY: zaangażowania otwartości komunikatywności współpracy doświadczenia...

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Sprzedawca- staż

Lokalizacja: śląskie / Racibórz

Pozyskiwanie klientów, przyjmowanie dostaw towaru, przygotowywanie produktów do sprzedaży, obsługa kasy fiskalnej, i terminalu. Wykształcenie zawodowe

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Sprzedawca-kasjer

Lokalizacja: śląskie / Dąbrowa Górnicza

-obsługa kasy fiskalnej, -metkowanie i układanie towarów na półkach, -rozładowanie i przyjmowanie zamówionego towaru, -utrzymanie czystości na stanowisku pracy...