title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Ustroń
Numer: StPr/21/1116
OBOWIĄZKI:
obsługa klienta
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak


Wymagania inne:

Oferta skierowana do osób bezrobotnych w wieku do 30 r.ż. w ramach projektu pn. "Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie cieszyńskim".

Miejsce pracy:

Ustroń


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

OCHNIK S.A.

Doradca Klienta

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: dzisiaj
do salonu w Galeria Libero w Katowicach Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów...

eobuwie.pl S.A.

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: dzisiaj
Czym będziesz się zajmować? Obsługą Klienta - doradca wizerunkowy Klienta, Budowaniem długofalowych relacji z Klientem, Pomocą przy sprzedaży w sklepie,...

MOUNTAIN WAREHOUSE Polska Sp. z o.o.

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała - Galeria Sfera

Dodane: dzisiaj
zapewnienie najwyższego poziomu obsługi klienta, dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru (visual merchandising) zgodną ze standardami marki. Oferowany wymiar etat:...