title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/21/0947
OBOWIĄZKI:

RPO (GRUPA WIEKOWA POWYŻEJ 30 ROKU ŻYCIA); - obsługa klienta, - wypisywanie i wystawianie faktur, - obsługa kasy fiskalnej, - przygotowywanie dokumentów firmowych, - dbanie o estetykę sklepu, - obsługa sprzętów biurowych (komputer, drukarka, skaner), - obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej (także przesyłek kurierskich)

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej