title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Radziechowy
Numer: StPr/21/0659
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z załączonym do wniosku programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Radziechowy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Zobacz podobne oferty

OCHNIK S.A.

Doradca Klienta

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: dzisiaj
do salonu w Galeria Libero w Katowicach Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów...

Netto Sp. z o.o.

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Katowice, ul. Armii Krajowej 208

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej...

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Sprzedawca - dział ogród

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała

Obowiązki: Zatrudniona osoba, będzie odpowiada za obsługę klienta i doradzanie przy wyborze produktów na określonym dziale. Oczekiwania: Doświadczenie w handlu...