title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/21/1265
OBOWIĄZKI:
Sprzedaż art. ogólnospożywczych. Praca w miłym zespole.Umowa o pracę lub umowa zlecenie do uzgodnienia. Praca na 2 zmiany (6.00-22.00).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie bez znaczenia, książeczka sanepidowska lub do uzupełnienia, doświadczenie nie jest wymagane

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu