title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Kościelec
Numer: StPr/21/2420
OBOWIĄZKI:

sprzedaz towarów,przyjmowanie dostaw,inkasowanie należnosci

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Wykształcenie: średnie zawodowe, brak


Wymagania inne:

wymagana umiejetność nawiązywania kontaktów komunikacyjnych

Miejsce pracy:

Kościelec


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Netto Sp. z o.o.

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Poręba, ul. Wojska Polskiego 5

Dodane: dzisiaj
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej...

Netto Sp. z o.o.

Kasjer / Kasjerka

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała, ul. Grunwaldzka 24

Dodane: dzisiaj
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Wynagrodzenie zawsze na czas Zatrudnienie w formie umowy zlecenia Liczbę godzin pracy dostosowaną do Twoich potrzeb W pełni wyposażone...

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

Sprzedawca-kasjer

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: wczoraj
Oferta dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w tut. urzedzie.Wykształcenie: zawodowe/ średnie; doświadczenie: brak wymagań; obsługa kasy fiskalnej, ks....