title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju
Sprzedawca
Miejsce pracy: Jastrzębie-Zdrój
Numer: StPr/21/1059
OBOWIĄZKI:

Sprzedawca

Miejsce pracy:

Jastrzębie-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Zobacz podobne oferty

Netto Sp. z o.o.

Kasjer / Kasjerka

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie, ul. Jana Pawła Ii 28 A

Dodane: wczoraj
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Wynagrodzenie zawsze na czas Zatrudnienie w formie umowy zlecenia Liczbę godzin pracy dostosowaną do Twoich potrzeb W pełni wyposażone...

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała, ul. Stawowa 11

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Bytom

sprzedaż prasy, słodyczy, papierosów, jedzienia na ciepło i zimno, napojów Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania...