title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Złochowice
Numer: StPr/22/0335
OBOWIĄZKI:

obsługa kasy fiskalnej, terminala kart płatniczych i toatlizatora, obsługa kasy fiskalnej, obsługa klienta, dbanie o porządek w sklepie, dbanie o przwidlowe rozmieszczenie towarów, odpowiednia ekspozycja towarów, przyjmowanie towaru wg dokumnetów, zwroty towarów,

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Złochowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku