title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Sosnowiec
Numer: StPr/22/0274
OBOWIĄZKI:
obsługa punktu ksero
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Sosnowiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Bytomiu

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Bytom

Dodane: wczoraj
obsługa klienta, przyjmowanie zamówień, przygotowanie dań, utrzymywanie w czystości miejsca pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Tychy

profesjonalna zgodnie ze standardami obsługa klientów, zamawianie, rozkładanie i uzupełnianie towaru, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o czystość na stanowisku...

Powiatowy Urząd Pracy w Siemianowicach Śląskich

Sprzedawca w branży medycznej

Lokalizacja: śląskie / Siemianowice Śląskie

sprzedaż sprzętu medycznego, doradztwo, przyjmowanie i rozładowywanie towaru, ekspozycja towarów na półkach sklepowych. wymagane wykształcenie medyczne lub...