title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej
Sprzedawca
Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Numer: StPr/22/0653
OBOWIĄZKI:
Skierowanie pod PROJEKT (wiek)- organizowanie zaopatrzenia i przyjmowanie dostaw towarów,- sprawdzanie towarów,- przyjmowanie produktów do sprzedaży,- pomoc nabywcy w wyborze produktu,- realizacja zamówień telefonicznych,- przygotowanie FV za towary,- zawieranie transakcji sprzedaży,- przygotowanie ofert sprzedaży.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie branżowe

Miejsce pracy:

Dąbrowa Górnicza

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej