title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu
Sprzedawca
Miejsce pracy: Żywiec
Numer: StPr/22/0456
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z dołączonym do wniosku programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Miejsce pracy:

Żywiec

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

Zobacz podobne oferty

OCHNIK S.A.

Doradca Klienta

Lokalizacja: śląskie / Czeladź, M1

Dodane: wczoraj
do salonu w CH M1 w Czeladzi Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywną sprzedaż, fachowe doradztwo w zakresie produktów oferowanych...

Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Myszków

Dodane: 2022-08-10
zapoznanie z zasadami bhp, zapoznanie z zasadami Space Manegment, utrzymywanie czystości na sali sprzedaży, utrzymywanie czystości na zapleczu, rozkładanie towaru...

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Jastrzębie-Zdrój

1.Wystawianie dokumentów (paragony, faktura)2.Pomoc w sprzedaży towarów3.Obsługa urządzeń biurowych (ksero email drukarka fiskalna)4.Przyjmowanie i eksponowanie...