title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Tychy
Numer: StPr/22/1624
OBOWIĄZKI:
- profesjonalna, zgodna ze standardami obsługa klientów. z- zamawianie, rozliczanie i uzupełnianie towarów,- obsługa kasy fiskalnej, - dbanie o czystość na stanowisku pracy,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne

Wymagania inne:

Wykształcenie min. gimnazjalne, mile widziane doświadczenie, wysoka kultura osobista, umiejętność organizacji własnego czasu pracy

Miejsce pracy:

Tychy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach