title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Sprzedawca
Miejsce pracy: Mysłowice
Numer: StPr/22/0689
OBOWIĄZKI:
obsługa urządzeń typu : kasa fiskalna, terminal płatniczy, zasady sporządzania zamówień sprzedawanych towarów, umiejętność szybkiej klasyfikacji towarów, komunikacja z klientem. Praca na 2 zmiany 7.00-15.00 lub 11.30-19.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Miejsce pracy:

Mysłowice


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

MONNARI TRADE S.A.

Sprzedawca - Doradca Klienta

Lokalizacja: śląskie / Chorzów, CH AKS

Dodane: dzisiaj
Salon Monnari Praca od zaraz Praca dla osób z doświadczeniem i bez doświadczenia Od kandydatów oczekujemy: doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku...

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

Kasjer-sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Czeladź

Dodane: wczoraj
Szkolenie BHP, ppoż. i stanowiskowe, obsługa kas fiskalnych, obsługa klientów, wykładanie towaru, kontrola dat przydatności. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

Powiatowy Urząd Pracy w Dąbrowie Górniczej

Sprzedawca w branży mięsnej

Lokalizacja: śląskie / Mysłowice

Dodane: wczoraj
przygotowanie towarów do sprzedaży, bieżące uzupełnianie towaru na półkach, w ladach, udzielanie inf dot. sprzedawanych produktów, obsługa klienta,...