title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich
Sprzedawca
Miejsce pracy: Piekary Śląskie
Numer: StPr/22/0586
OBOWIĄZKI:
sprzedaż i produkcja paczków, obsługa klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe


Wymagania inne:

chęci do pracy, książeczka sanepidowska mile widziana

Miejsce pracy:

Piekary Śląskie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

Sprzedawca - kasjer

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2022-11-25
bezpośrednia obsługa klienta, obsługa kasy fiskalnej, dbanie o dobry wizerunek firmy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: obsługa...

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Pielgrzymowice

Dodane: 2022-11-25
sprawna i kulturalna obsługa klienta, przyjmowanie dostaw towarów oraz przygotowanie ich do sprzedaży i wyeksponowanie, doradzanie klientowi w wyborze odpowiednich...

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Pawłowice

Dodane: 2022-11-24
kasjer-sprzedawca Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie branżowe Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych