title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Sprzedawca
Miejsce pracy: Siewierz
Numer: StPr/22/0725
OBOWIĄZKI:
Szkolenie BHP, ppoż i stanowiskowe, wykładanie towaru, sprawdzanie dat przydatności, obsługa kasy foskalnej, obsługa klienta.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe


Wymagania inne:

Wykształcenie zawodowe, książeczka sanepidowso-epidemiologiczna

Miejsce pracy:

Siewierz


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Młodzieżowe Biuro Pracy Katowice

Sprzedawca/ kasjer

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: wczoraj
Obsługa klienta przy kasie fiskalnej oraz na sali sprzedaży. Wymagania konieczne: Uprawnienia: książeczka sanepid Wymagania inne: Chęć do pracy, zaangażowanie,...

Powiatowy Urząd Pracy w Piekarach Śląskich

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie

Dodane: wczoraj
sprzedaż i produkcja paczków, obsługa klienta. Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: chęci do pracy, książeczka...

Powiatowy Urząd Pracy w Jaworznie

Sprzedawca internetowy

Lokalizacja: śląskie / Jaworzno

Dodane: 2022-12-04
wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie zawodowe