title

Sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku
Sprzedawca
Miejsce pracy: Rydułtowy
Numer: StPr/20/1572
OBOWIĄZKI:
Wymagana aktualna książeczka sanepidowska. Sprzedaż mięsa wędlin i wyrobów garmażeryjnych. Kontakt z pracodawcą telefoniczny.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Miejsce pracy:

Rydułtowy


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

PSST Sp. z o.o.

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Bytom - Agora

Dodane: dzisiaj
łatwość nawiązywania kontaktów z klientem sympatia do zwierząt dobra obsługa komputera zaangażowanie, solidność i uczciwość mile widziane: wykształcenie...

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: dzisiaj
Obowiązki: Zatrudniona osoba, będzie odpowiada za obsługę klienta i doradzanie przy wyborze produktów na określonym dziale.  Oczekiwania: Doświadczenie w...

Eurocash S.A.

Agent – Mobilny Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa, Zawiercie

Dodane: dzisiaj
Prawa jazdy kategorii B Gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej Zaangażowania i pozytywnego nastawienia, szczególnie w relacjach z Klientami