title

Sprzedawca(staż)

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Miejsce pracy: Zabrze
Numer: StPr/20/1375
OBOWIĄZKI:
osoby zarejestrowane w PUP Zabrze
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Zabrze

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

Zobacz podobne oferty

Eurocash S.A.

Agent – Mobilny Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa, Zawiercie

Dodane: dzisiaj
Prawa jazdy kategorii B Gotowości do założenia własnej działalności gospodarczej Zaangażowania i pozytywnego nastawienia, szczególnie w relacjach z Klientami

Netto Sp. z o.o.

Kasjer / Kasjerka

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa, ul. Bór 41A

CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Wynagrodzenie zawsze na czas Zatrudnienie w formie umowy zlecenia Liczbę godzin pracy dostosowaną do Twoich potrzeb W pełni wyposażone...

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu

Kasjer sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Racibórz

Dodane: wczoraj
Obsługa klienta, kasy fiskalnej, sprzedaż artykułów spożywczychWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak Wymagania inne: Obsługa...