title

Starszy inspektor wydziału metodyki i organizacji szkolenia

Miejsce pracy: Katowice
Numer: 11/3/2021
OBOWIĄZKI:
identyfikowanie potrzeb szkoleniowych i określenie możliwości ich zaspokojenia przez szkołę;analizowanie zasobów bazy dydaktycznej i kwaterunkowej;planowanie działalności szkoleniowej;opracowywanie i korekta planów zajęć dydaktycznych;usprawnianie procesu planowania zajęć dydaktycznych;współudział w analizowaniu programów szkolenia i nauczania w celu opracowania korelatów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: obsługa Microsoft Office

Wymagania inne:

doświadczenie zawodowe 4 lata (lub 2 lata w przypadku wyższego wykształcenia);

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 827,9 PLN