title

Starszy Maszynista Urządzeń Nawęglania

GE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

Oddział Elektrownia Rybnik

Ogłasza rekrutację wewnętrzną w GK PGE i zewnętrzną na stanowisko:

Pion Dyrektora Technicznego / Podpion Głównego Inżyniera ds. Wytwarzania / Wydział Ruchu Gospodarki Paliwowej

Miejsce pracy: Rybnik, ul. Podmiejska

Do obowiązków osoby zatrudnionej należało będzie:

  • Eksploatacja urządzeń nawęglania i biomasy.
  • Przygotowywanie oraz uruchamianie urządzeń i instalacji.
  • Lokalizowanie oraz zgłaszanie usterek i nieprawidłowości.
  • Przestrzeganie obowiązujących instrukcji, norm, procedur.
  • Utrzymywanie porządku i czystość w przydzielonych rejonach porządkowych.
  • Przygotowanie i likwidowanie miejsc pracy, zapewnienie bezpieczeństwa pracy brygad remontowych.
  • Raportowanie wydarzeń z przebiegu zmiany.

Kandydaci przystępujący do rekrutacji na powyższe stanowisko powinni spełniać następujące kryteria:

  • Wykształcenie: zawodowe mechaniczne lub energetyczne.
  • Doświadczenie zawodowe: nie wymagane.

Od kandydatów do zatrudnienia wymagane są następujące umiejętności i kompetencje:

  • Ogólna znajomość procesu technologicznego wytwarzania energii elektrycznej.
  • Staranność.
  • Odpowiedzialność.
  • Samodzielność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość przepisów i rozporządzeń ws. zasad ogólnych BHP
  • Znajomość zagrożeń i stref niebezpiecznych na terenie elektrowni.
  • Wysoka kultura BHP.

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej firmie i miłej atmosferze.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Różnorodny system premiowy.
  • Dodatkowe 4 dni urlopu.
  • Świadczenia z okazji Świąt.
  • System Świadczeń Socjalnych.

Zobacz podobne oferty

nmc Polska Sp. z o.o.

Operator maszyn

Lokalizacja: śląskie / Zabrze, ul. Pyskowicka 15

Dodane: dzisiaj
Praca w dziale wytłaczania i spieniania polietylenu/tworzyw sztucznych Samodzielna obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej – wytłaczarka / mieszalniki...

Odlewnia Zawiercie S.A.

Operator obrabiarki sterowanej numerycznie

Lokalizacja: śląskie / Zawiercie

Opis stanowiska: obsługa maszyn CNC, dobór narzędzi do obróbki, pomiar narzędziami, wprowadzanie korekt do programu, dobór parametrów skrawania, przygotowanie...

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Żywiec 2

Operator Autoklawu na Stanowisku Zintegrowanym

Lokalizacja: śląskie / Żywiec, ul. Stolarska 23

TWOJA ROLA: Obsługa maszyny wulkanizacyjnej. Nawlekanie i zdejmowanie przewodów z kształtek, wymiana wózka. Kontrola przewodów, wypełnianie arkuszy pracy....