title

Starszy specjalista do spraw finansowych

Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie
Miejsce pracy: Międzyświeć
Numer: StPr/20/1097
OBOWIĄZKI:
sporządzanie list płac, naliczanie składek ZUS, podatku dochodow. od osób fizycznych, zasiłki chorobowe, macierzyńskie, itp., przygotowanie RP-7, PIT-11, prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie analiz - Starostwo Powiatowe, prowadzenie sprawozdawczości GUS, wprowadzanie danych dotyczących nauczycieli do SIO, przelewy bankowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Międzyświeć

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 600 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Cieszynie