Starszy specjalista w zespole kadr i szkolenia straży miejskiej w katowicach (ogłoszenie nr: ks.110.7.2020.jk)

Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/20/2727
OBOWIĄZKI:
- SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA oraz PEŁNA JEGO TREŚĆ DOSTĘPNA NA STRONIE INTERNETOWEJ Straży Miejskiej w Katowicach:https://bip.strazmiejska.katowice.pl/menu-podmiotowe/ogloszenia-o-naborzeOgłoszenie Nr: KS.110.7.2020.JK z dnia 24 grudnia 2020 r. o naborze na wolne stanowisko urzędnicze.Komendant Straży Miejskiej w Katowicach ul. Żelazna 18 40-851 Katowice poszukuje kandydata na stanowisko urzędnicze: starszy specjalista w pełnym wymiarze czasu pracy, w Zespole Kadr i Szkolenia Straży Miejskiej w Katowicach.Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku specjalisty należeć będzie prowadzenie obsługi kadrowej Straży Miejskiej w Katowicach, w szczególności:- prowadzenie nadzoru nad prawidłowym stosowaniem przepisów prawa pracy;- kontrola, ewidencja i rozliczanie czasu pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa;- kierowanie pracowników na badania kontrolne po długotrwałej chorobie oraz bieżąca kontrola nad niedopuszczeniem pracownika do pracy bez zdolności do jej wykonywania;- wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu;- wystawianie, ewidencja i rozliczanie delegacji służbowych;- obliczanie należnego pracownikowi urlopu wypoczynkowego, jego aktualizacja, bieżąca ewidencja wykorzystania oraz rozliczenie za dany rok; - sporządzanie planu urlopów;- ewidencjonowanie osób prowadzących działalność gospodarczą oraz podejmujących dodatkowe zatrudnienie;- przygotowywanie niezbędnych danych celem sporządzania okresowych sprawozdań dla celów statystycznych. (w tym dla GUS i Komendanta Wojewódzkiego Policji).Warunki pracy: pełny wymiar czasu pracy, praca na terenie miasta Katowice ul. Żelazna 18, budynek wyposażony w windę, praca w biurze na drugim piętrze, praca przy komputerze, praca wymagająca wysokiego stopnia samodzielności, jak również współpracy z innymi komórkami Straży Miejskiej w Katowicach.Oferujemy: stabilne zatrudnienie, wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 3.305,00 zł brutto, dodatek za wieloletnią pracę (5-20%) uzależniony od posiadanego stażu pracy, pierwsza umowa zawarta na czas określony trwający 6 miesięcy, w czasie której pracownik, zgodnie z art. 16 ust 2 i 3 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych odbywa służbę przygotowawczą - po pozytywnie zdanym egzaminie kończącym służbę przygotowawczą możliwość zawarcia umowy na czas nieokreślony, dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. 13-tka, bezpłatne szkolenia, świadczenia socjalne, preferencyjne ubezpieczenia grupowe. Główne godziny pracy: 7:30-15:30 do ustalenia z pracodawcą.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne

Wymagania inne:

Wymagania niezbędne:- obywatelstwo polskie,- posiadanie pełnej zdolności do czynności prawnych,- korzystanie z pełni praw publicznych,- niekaralność sądowa za ścigane z oskarżenia publicznego i umyślnie popełnione przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,- wykształcenie co najmniej średnie,- minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe,- nienaganna opinia,- zgoda na przetwarzanie danych osobowych, zawartych w złożonej ofercie, których obowiązek podania nie wynika z przepisów prawaWymagania dodatkowe:- znajomość przepisów Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych, ustawy o strażach gminnych, ustawy o pracownikach samorządowych, ustawy o ochronie danych osobowych, rozporządzenia w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych,- biegła umiejętność obsługi programów komputerowych: MS Office (Word, Exel) i Open Office, - umiejętność stosowania i interpretacji przepisów prawnych,- umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole,- dobra organizacja pracy,- doświadczenie w sporządzaniu pism urzędowych, - umiejętność pracy pod presją czasu,- wysoka kultura osobista,- odpowiedzialność, systematyczność, rzetelność.

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 305 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach