title

Staż - fryzjerka

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/0439
OBOWIĄZKI:

- mycie włosów; - strzyżenie damskie, męskie, dzieci; - wykonywanie usług koloryzacji; - balejaż; - sombre; - trwała ondulacja; - modelowanie, koki; - henna brwi i rzęs; - ustalanie terminarza wizyt klienta.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: umiejętności manualne
Uprawnienia: chęć do nauki

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie