title

Staż - kasjer-sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Staż - kasjer-sprzedawca
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/21/1436
OBOWIĄZKI:
- obsługa kasy fiskalnej, terminala;- przyjęcie towaru;- naliczanie marży;- rozłożenie towaru na półki i regały;- utrzymanie czystości;- obsługa klienta;- pomoc przy składaniu zamówień.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Bakoma Sp. z o. o.

Kierowca - Sprzedawca kat. C

Lokalizacja: śląskie / Częstochowa

Dodane: dzisiaj
Zakres obowiązków: Sprzedaż bezpośrednia produktów ogólnopolskiej Spółki. Obsługa stałych klientów na powierzonym obszarze. Budowanie długotrwałych...

Bakoma Sp. z o. o.

Kasjer - Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Bytom

Dodane: dzisiaj
Zakres obowiązków: Profesjonalna obsługa Klienta przy kasie fiskalnej i na sali sprzedaży. Dbanie o właściwy sposób ekspozycji towarów. Przyjmowanie dostaw i...

Netto Sp. z o.o.

Kasjer / Kasjerka

Lokalizacja: śląskie / Bielsko-Biała, ul. Babiogórska 26

Dodane: 2022-01-15
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Wynagrodzenie zawsze na czas Zatrudnienie w formie umowy zlecenia Liczbę godzin pracy dostosowaną do Twoich potrzeb W pełni wyposażone...