title

Staż - kasjer/sprzedawca

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Staż - kasjer/sprzedawca
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/21/0265
OBOWIĄZKI:
nauka obslugi klinta, kasy fiskalnej, termianala płatniczego, wystawiania fkatur, przyjmowania i magazynowania towaru
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Netto Sp. z o.o.

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Piekary Śląskie, ul. Jana Pawła Ii 28 A

Dodane: wczoraj
CO MOŻEMY CI ZAOFEROWAĆ? Umowę o pracę bez okresu próbnego Podwyżki stażowe Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb Kartę Pracownika dla Ciebie i bliskiej...

Powiatowy Urząd Pracy w Rudzie Śląskiej

Sprzedawca

Lokalizacja: śląskie / Ruda Śląska

Dodane: wczoraj
-Szkolenie na zasadach przewidzianych dla pracowników bhp i p.poż.-zapoznanie z programem stażu, uprawnieniami i obowiazkami,- sprawdzanie towaru pod względem...

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Sprzedawca-kasjer

Lokalizacja: śląskie / Wodzisław Śląski

Dodane: wczoraj
Obsługa klienta i kasy fiskalnej, przyjmowanie i wykładanie towaru. Praca pon- sob. . w godz. 18-22 według grafiku ustalonego przez pracodawcę. Wymagania...