title

Staż - krawiec

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Staż - krawiec
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/0425
OBOWIĄZKI:

Szycie małych elementów krawieckich, naszywanie taśm, wszywek, emblematów, wszywanie zamków

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim

Krawcowa

Lokalizacja: śląskie / Wodzisław Śląski

Dodane: wczoraj
Wykonywanie prostych zadań związanych z wykańczaniem odzieży, zszywanie, przymiarki, wykonywanie przeróbk. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze...

Powiatowy Urząd Pracy w Rybniku

Krawiec

Lokalizacja: śląskie / Rybnik

Dodane: 2022-05-26
Poszukiwana osoba z doświadczeniem w zawodzie. Szycie ubrań, krawiectwo lekkie. Kontakt z pracodawcą osobisty i telefoniczny w godz. 11:00-18:00. Oferta również...

Powiatowy Urząd Pracy w Jastrzębiu-Zdroju

Krawcowa

Lokalizacja: śląskie / Mszana

Dodane: 2022-05-24
krawcowa