title

Staż - pomoc administracyjna

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/1204
OBOWIĄZKI:
przestrzeganie przepisów BHP i ppoż; porządku i dcyscypliny pracy, przetwarzanie danych osobowych; obsługa sprzętu biurowego, redagowanie i przestrzeganie pism, korespondencji; rozliczanie stanów narzędziowych, kwater, stawek, zaliczek, biletów,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: biegła obsługa komputera

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie