title

Staż - pomoc opiekuna w żłobku

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/0368
OBOWIĄZKI:
Przyjmowanie i codzienna sała obserwacja dzieciSprawowanie stałej opieki na dziećmiWydawanie dzieci rodzicom lub upoważnionym na piśmie osobom (przygotowanych do wyjścia po umyciu i zmianie pieluszki lub skorzystaniu z nocniczka ) wraz z przekazaniem zwięzłego raportu ustnego o zachowaniu , spaniu, jedzeniu itp.Dbałość o sprawne działanie placówki, utrzymanie ładu i czystości w budynku i otoczeniuDbałość o zdrowie, bezpieczeństwo i dobre samopoczucie wszystkich wychowanków żłobkaOpieka nad dziećmiWykonywanie codziennych zabiegów pielęgnacyjnychProwadzenie zajęć wychowawczych z dziećmi na podstwie na podstawie planu zajęć wychowawczychKarmienie dzieci w oznaczonych rozkładem dnia godzinach i wyrabianie u dzieci starszych nawyków prawidłowego i samodzielnego jedzeniaObserwacja zdrowia dzieciPrzygotowanie dzieci do odpoczynkuSpaceryKontrolowanie stanu zabawek i pomocy wychowawczych , czuwanie nad ich właściwym uzupełnianiem i konserwacją
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: książeczka sanepidowska

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie