title

Staż-pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/21/0792
OBOWIĄZKI:
prowadzenie czynności kancelaryjnych w biurze dyrektora, w tym prowadzenie korespondencji, obsługa spotkań służbowych, opracowywanie projektów pism i innych dokumentów, dbałość o prawidłowe i rzetelne prowadzenie dokumentacji dotyczącej programu studiów w tym planów, harmonogramów studiów, kart przedmiotów;współpraca z dyrektorem w zakresie spraw bieżących dotyczących przebiegu studiów, sporządzanie prezentacji, analiz, raportów wewnętrznych; współpraca z klientami zewnętrznymi; współpraca z innymi działami Uczelni;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: wymagana obsługa komputera

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie