title

Staż - pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Katowice
Numer: StPr/22/0818
OBOWIĄZKI:
gomadzenie dokumentacji, opracowywanie pism i innych dokumentów, obsługa biura, obsługa urządzen biurowych, obsługa techniczna szkoleń, przygotowywanie materiałów szkoleniowych i salki
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: umiejętność obsługi komputera w tym Microsoft Office i Internetu

Miejsce pracy:

Katowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie