title

Staż-pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Staż-pracownik biurowy
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/0586
OBOWIĄZKI:
prowadzenie spraw biurowych; obsługa dokumentacji w tym korespondencji; prowadzenie spotkań; obsługa urządzeń biurowych i programów komputerowych sprzedażowych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera - Microsoft Office

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

Technik prac biurowych

Lokalizacja: śląskie / Kłobuck

Dodane: 2022-08-09
1. Wprowadzanie do systemu informatycznego danych szczegółowych z deklaracji podatkowych oraz innych dokumentów. 2. Przygotowanie i przekazanie dokumentów do...

S-3 Personal Sp. z o.o.

Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja: śląskie / Tarnowskie Góry

Dodane: 2022-08-09
analiza rynku, otoczenia i aktywności konkurencji dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizację dobra znajomość pakietu MS Office telefoniczny i...

S-3 Personal Sp. z o.o.

Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Lokalizacja: śląskie / Gliwice

Dodane: 2022-08-09
analiza rynku, otoczenia i aktywności konkurencji dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizację dobra znajomość pakietu MS Office telefoniczny i...