title

Staż - pracownik sekretariatu

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Staż - pracownik sekretariatu
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/0768
OBOWIĄZKI:
- zapoznanie z podstawowymi działaniami Prokuratury;- przygotowywanie projektów pism urzędowych;- obieg dokumentów;- obsługa urządzeń biurowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: wymagana obsługa komputera

Miejsce pracy:

Chorzów


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

BetaMed S.A.

Stażysta w Dziale Kadr

Lokalizacja: śląskie / Chorzów

Dodane: 2022-08-11
pomoc w sporządzaniu dokumentacji kadrowej wprowadzanie danych do systemu kadrowego udział w sporządzaniu raportów i analiz kadrowych archiwizacja dokumentacji...

Eurofins GSC Poland sp. z o.o.

Staż w dziale Master Data

Lokalizacja: śląskie / Katowice

Dodane: 2022-08-11
Opis Stanowiska: Tworzenie i utrzymanie bazy danych, na podstawie której pracują inne działy organizacji Aktywny udział w tworzeniu standardowego procesu...

GetResponse Sp. z o.o.

Customer Success Intern (English and Russian)

Lokalizacja: śląskie /

Dodane: 2022-08-11
Description Were on the lookout for an ambitious Customer Success Intern who would like to start their professional career in customer service and learn the...