title

Staż- referent biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/21/1306
OBOWIĄZKI:

rejestrowanie dokumnetów klientów Biura Rachunkowego w programach komputerowych;numeracja dokumnetów klientów Biura Rachunkowego, archiwizowanie dokumentacji klientów Biura Rachunkowego, prowadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącej Biura Rachunkowego, obsługa kadr, płac, księgi handlowe

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: ekonomiczne
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie