title

Staż - rękodzielnik

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/23/0032
OBOWIĄZKI:

- poznanie poszczególnych etapów produkcji bielizny damskiej; - ręczne wycinanie koronki do produkcji; - wykonywanie czynności związanych z przygotowaniem haftu i koronki do wykrojenia; - wykonywanie czynności związanych z związanych z mierzeniem, przyłączniem ramiączek, tasiemek, a także nawlekaniem ramiączek; - wykonywanie kokardek i innych ozdób ręcznych do produkcji bielizny.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Uprawnienia: umiejętności manualne

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie