title

Staż - sekretarka w kancelarii adwokackiej

Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie
Miejsce pracy: Chorzów
Numer: StPr/22/0652
OBOWIĄZKI:

- prowadzenie dokumentacji kancelarii zgodnie z przyjętymi standardami w tym zakresie; - umawianie i koordynowanie spotkań; - prowadzenie kalendarza spotkań i rozpraw; - przyjmowanie gości, kancelarii oraz obsługa połączeń telefonicznych; - zaopatrywanie kancelarii w artykuły biurowe; - współpraca z klientami zew. kancelarii, sądami oraz urzędami; - obsługa korespondencji; - archiwizacja dokumentów; - obsługa komputeram programów Ms Word, Ms Teams itp.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: minimum pół roku w administracji biurowej
Uprawnienia: systematyczność, punktualność, zdolność dochowania tajemnicy

Miejsce pracy:

Chorzów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie